Vychytávky do auta, které musíte mít!

Milujete jízdu v autě a přejete si, aby byla co nejpříjemnější? Pak si pořiďte jeden z těchto doplňků do auta, které budou dělat radost vám, i vašemu čtyřkolovému miláčkovi. Funkční doplňky vás mohou také zachránit od případné krádeže nebo nepříjemných situací, které by na vaší cestě mohly nastat.

Nářadí
Nikdy nevíte, co se vám na vašich cestách může stát. Nečekaná nehoda nebo porucha vás mohou zaskočit tak, že vám v dané chvíli výlet nadobro skončil. Aby se podobné případy nestaly, uložte si do kufru vašeho vozidla nářadí, které se hodí pro opravu těch nejběžnějších závad. Chybět by tedy neměl šroubovák, kleště, klíče či hever. Můžete si také pořídit speciální sady nářadí do auta, které obsahují vše potřebné.

Dálkové ovládání
V dnešní době má dálkové ovládání centrálního zamykání téměř každé auto. Pokud jej ale vaše autoklíče ještě neobsahují, pak vězte, že se připravujete o značný komfort. Dálkové ovládání vozu je praktický a pohodlný způsob ovládání vašeho vozidla, které se zvládne odemknout či zamknout ze vzdálenosti až 10 metrů. Obsahují vaše klíče od auta mnoho funkcí jako je například imobilizér, ale dálkové ovládání vozidla jim chybí? Udělejte si radost a dopřejte si pohodlné zamykání pomocí dálkového ovládání.

Handsfree
Jak určitě víte, při jízdě v autě nesmíte telefonovat ani držet mobilní telefon v ruce. Nechcete ale hovory neustále odmítat, a přidávat si tak práci? Pak si do auta pořiďte handsfree sadu, která se dá spárovat s vaším automobilem. Hovor pak můžete provádět pomocí reproduktoru nebo speciálního sluchátka ve vašem uchu.

Kamera
Kamera v autě se vám bude hodit hned z několika důvodů. Jednak může sloužit jako důkazní materiál při existenci dopravních přestupků či nehod, jelikož bude nahrávat vše, co se před vaším vozem děje. Můžete ji však také využít pro natáčení krásné krajiny, kterou budete projíždět. Kamera se sice připevňuje na horní část čelního skla, díky svým malým rozměrům vám ale nebude nijak bránit ve výhledu z auta. Pozor si však dávejte na to, v jaké zemi mohou být kamery užívány. Rakousko ji například zakazuje, v České republice takto přísná omezení nejsou. Kamera však u nás nesmí být umístěna v zorném poli řidiče.

Rozmazlete sebe i vaše auto a pořiďte si kvalitní pomocníky, kteří vám zpříjemní vaše cesty.