Nářadí Maktec – pořiďte si kvalitu za rozumnou cenu

Rozhodujete se nad nákupem nového nářadí do své dílny? Hledáte kvalitní nářadí, ale nechce se vám utrácet horentní sumy za drahé značky? Vyzkoušejte nářadí značky Maktec.

Nářadí Maktec není žádným novým hráčem na trhu. Ba naopak. Možná mnozí z vás máte doma aku šroubováky této značky. Právě pro svou oblíbenost se nářadí Maktec dočkalo mnohých inovací. Maktec přichází na trh s kompletně přepracovanými modely s lepší ergonomií a novým designem.

Nové aku šroubováky a vrtačky Maktec

U aku šroubováků a vrtaček Maktec došlo k největším změnám. Především byly použity nové akumulátory s technologií Li-ion (starší modely používaly technologii Ni-cd). Hlavní výhoda technologie Li-ion spočívá v tom, že akumulátory netrpí tzv. paměťovým efektem, nemají takový samovybíjecí efekt a hlavně při zachování kapacity mají nesrovnatelně nižší váhu, což zvláště oceníte při déle trvající práci. Doba nabití akumulátoru se zastavila na 60 minutách. Pravda, o super rychlém nabíjení nemůže být řeč, ale pokud si uvědomíte, že máte k dispozici dva akumulátory, je tato doba úplně dostačující. Zatímco se jeden akumulátor nabíjí, s druhým pracujete. K pohodlné práci nemalou měrou také přispívají nové ergonomické rukojeti. Pogumované části perfektně padnou do ruky a nekloužou ani v případě špinavých rukou.

Prohlédněte si nové aku šroubováky na videu

A co dalšího naleznete v sortimentu nářadí Maktec

Chystáte-li se opracovávat dřevo, na 100% využijete excentrickou brusku a pro finální jemné broušení brusku vibrační. Pro opravdu velký úběr materiálu se vybavte pásovou bruskou se silným motorem, která je ideální pro zbroušení starých laků a nátěrů. Dřevěné desky jednoduše nařežete ruční kotoučovou pilou, o malé výřezy (např. výřez v kuchyňské desce pro dřez) se postará přímočará pila. Hrany dřevěných desek a prken zkosíte hoblíkem. Pokud požadujete větší kontrolu a přesnost při práci, použijte horní frézku. Pomocí frézovacích nástavců a frézky vykouzlíte profilované lišty různých tvarů. Vrtání do panelu vám půjde jako „po másle“ s vrtacím kladivem využívající elektropneumatický příklep. Vrtáky vyměníte v mžiku – postará se o to sklíčidlo s upínacím systémem SDS-plus. Opomenout nemůžeme ani úhlové brusky o průměru kotouče 115, 125 i 230 mm.

A které nářadí Maktec si vyberete vy?

Nářadí maktec doporučujeme všem nenáročným kutilům, kteří nechtějí utrácet moc peněz za profesionální nářadí, ale zároveň požadují kvalitu, inovativní design a ergonomii.

Věděli jste, že…

  • Nářadí Maktec je levnější hobby řadou profesionálního nářadí Makita.
  • Nářadí Maktec se vyrábí ve stejné továrně jako profesionální nářadí Makita. I to je důkaz a záruka kvality nářadí Maktec.

2 Komentářů

  1. SVATON 28.4.2014
    • michal 28.4.2014