Graphite – výkonné nářadí do vaší dílny

Ať už jste profesionální řemeslníci, kterým kvalitní nářadí zajišťuje obživu, nebo jsou práce v dílně vaším koníčkem, bez správného nářadí se tak jako tak neobejdete.

Kvalitní nářadí značky Graphite vám nejen zpříjemní a ulehčí práci, ale také se zbavíte starostí s případnýmí drobnými závadami – veškeré nářadí je vyráběno z prvotřídních materiálů s důrazem na kvalitu. V případě, že by se přeci jen nějaká závada vyskytla, nemusíte se ničeho obávat – běžně vyměňujeme vadný kus za nový.

Jaké nářadí ve své dílně určitě využijete?

Jako základní vybavení každé dílny by měla být vrtačka. Pokud většinu času trávíte v dílně, kde máte přístup k elektrické síti, nejspíš sáhnete po klasické vrtačce s příklepem. Všechny vrtačky Graphite mají pravý i levý chod a rozsah sklíčidla od 1,5 do 13 mm, takže poslouží prakticky jakýmkoli účelům. Vybrat si také můžete i příkon od 550 do 750 W.

Jestli vaše práce probíhají spíše mimo dílnu, nebo nechcete být zbytečně omezováni kabelem, pak je tou správnou volbou pro vás akuvrtačka. Akuvrtačky Graphite jsou vybaveny dvěma rychlostmi a integrovaným osvětlením pracovní plochy. Samozřejmostí je i přepínání pravého a levého chodu. Akuvrtačky jsou dodávány s dvema kusy baterií (18 V / 1,5 Ah nebo 14,4 / 1,3 Ah), takže se nemusíte bát, že vám v půlce práce přestane fungovat.

Dalším z důležitých nástrojů v dílně je pila. Graphite dodává jak kotoučovou pilu, která nabídne až 5000 otáček za minutu, tak přímočarou pilu s rozsahem 500 až 3000 zdvihů za minutu. S touto dvojicí pro vás bude jakékoli řezání mnohem jednodušší.

Čím ještě doplnit vaši dílnu

Mezi další nářadí, pro které v dílně najdete využití, určitě patří úhlové brusky a vrtací kladivo. Při svařování termoplastů nebo odstraňování starého nátěru z oken využijete horkovzdušnou pistoli s rozsahem teplot 25°C až 600°C a pro následný úklid vysavač pro suché i mokré čištění s výkonem 1500 W, který nabízí i možnost připojení dalšího zařízení do integrované zásuvky.

A který stroj si vyberete Vy?

2 Komentářů

  1. Vlasta 11.7.2016